Зателефонувати в Інтернет-магазин гарних дверей Dverka 066 900 01 60
Міжкімнатні дверіМіжкімнатні двері Приховані дверіПриховані двері Вхідні дверіВхідні двері Дверна фурнітураДверна фурнітура

Приховані двері

Міжкімнатні двері прихованого монтажу

Двері прихованого монтажу — це беззаперечний тренд останніх років у світі дизайну інтер’єрів. Ба більше, з кожним роком цей тренд тільки нарощує аудиторію своїх поціновувачів. У моді мінімалізм — стиль, який ґрунтується на практичності та зручності. Нічого зайвого. Саме приховані двері, як їх ще називають дизайнери та фахівці з продажу дверей, стають популярними серед покупців, бо відповідають усім тенденціям мінімалізму.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити двері прихованого монтажу для втілення будь-яких дизайнерських проєктів. У наявності представлені моделі стандартних розмірів, але під замовлення ми можемо зробити для вас приховані двері майже під будь-який отвір.

Отже, найпоширеніше питання — чому двері називають прихованими?

Як і звичайні класичні двері, приховані мають короб, полотно, петлі та ручки. Основна відмінність полягає в конструкції короба, який монтується в стіну на етапі чорнових робіт й не передбачає лиштви. Дверне полотно встановлюється на петлі, які, як і короб, ховаються від очей. Унаслідок ми отримуємо двері, які майже не виділяються на тлі стін через відсутність помітних частин конструкції. Наявність таких дверей в отворі «видає» лише дверна ручка.

Міжкімнатні двері прихованого монтажу

Приховані двері також дозволяють візуально виправити пропорції приміщення. Якщо двері зливаються зі стіною, стеля здаватиметься трохи вищою, ніж насправді.

Приховані двері двері зливаються зі стіною

Дверний короб прихованого монтажу

Дверні короби прихованого монтажу, відрізняються від звичайних тим, що для їх виготовлення використовують алюміній. Це пов’язано з необхідністю тинькувати безпосередньо короб. Застосовані у стандартних коробах МДФ або дерево, можуть набрати вологи й вийти з ладу.

Дверний короб прихованого монтажу

Зупинимося детальніше на коробі. Схований від очей, він, однак, відіграє важливу роль — на ньому тримається вся конструкція і саме він «відповідає» за те, щоб двері з часом не повело. Як ми вже зазначали, коробку для прихованих дверей роблять з алюмінієвого профілю. Її монтують у стіну, а потім обшивають гіпсокартоном, фарбують, обклеюють шпалерами тощо. Таким чином, вона стає прихованою.

У коробку монтують приховані петлі — ззовні вони також не помітні. На них вішають дверне полотно.

Приховані петлі у прихованих дверях

Алюміній, як матеріал для виготовлення погонажу, має відмінні від стандартних матеріалів властивості:

  • Міцність у порівнянні з дерев’яними матеріалами
  • Не піддається впливу вологи
  • Легка вага

Окрім переваг, пов’язаних з властивостями матеріалу, алюміній має гарний та естетичний вигляд, додаючи конструкції вишуканого стилю.

Дверне полотно прихованого монтажу

Приховане дверне полотно — це зазвичай каркас з дерев’яного зрощеного бруса або зі зрощеної фанери, облицьований плитами МДФ. Поверхня полотна рівна, без фільонок, молдингу, багетів та інших деталей, які прикрашають звичайні двері. Саме полотно за конструкцією не відрізняється від стандартних міжкімнатних дверей — у більшості випадків, це прості гладкі полотна, виконані за каркасно-щитовою технологією зі стільниковим наповненням. Відмінності полягають у використанні алюмінієвих крайок полотна, а також у фінішній обробці — приховані полотна покриваються кількома шарами ґрунту, а фінішна обробка відбувається вже безпосередньо після закінчення усіх ремонтних робіт.

Коли обирають двері прихованого монтажу, зазвичай віддають перевагу виробам, що мають алюмінієве оздоблення крайки дверного полотна — сіре чи чорне. Вона робить двері більш естетичними, надає полотну додаткову жорсткість й стійкість до деформацій.

Дверне полотно прихованого монтажу

Фінішне оздоблення дверей прихованого монтажу

Якщо ви обрали приховані двері, то варто визначитися ще з одним питанням: вам потрібні двері під фарбування чи іншу обробку "на місці", або ви хочете купити готову до експлуатації модель?

Передбачається, що для обробки полотна будуть використовуватись фарба або шпалери в колір стін, що й створить ефект прихованих дверей. Це чудовий спосіб замаскувати вхід у гардеробну, допоміжне приміщення або ж, навпаки — зробити її яскравим акцентом в інтер'єрі, використовуючи неординарний декор.

Фінішне оздоблення дверей прихованого монтажу

Приховані двері виготовляють у двох варіантах: ґрунтовані під фінішну обробку або з готовою фінішною обробкою. Поверхні полотен дверей першого варіанту після встановлення можна фарбувати, обклеювати шпалерами, облицьовувати плиткою, наносити інші покриття, що забезпечують ефект єдності зі стіною.

Полотна з готовою обробкою вже облицьовані фінішним покриттям. Щоб двері стали непомітними, обробку стіни підганяють під це покриття. Якщо ефект прихованості не пріоритетний, двері можна навмисно виділити на тлі стіни. Випускають також полотна, на які з однієї сторони вмонтовано дзеркало. Воно камуфлює двері та візуально розширює простір.

Встановлення дверей прихованого монтажу

Монтаж прихованих дверей безумовно ускладнюється тим, що потребує встановлення короба на етапі чорнових робіт. Якщо, наприклад, фінішне оброблення стін уже готове, то, швидше за все,  буде проблемою встановити такі двері.

Які двері у помешканні будуть прихованими, вирішують до ремонту. Зробити це заздалегідь необхідно тому, що такі двері (як ми вже зазначали) монтують на етапі чорнових робіт, тобто до нанесення фінішних покриттів. Ба більше, саме за допомогою цих покриттів двері роблять непомітними.

Плануючи встановлення дверей прихованого монтажу, заздалегідь визначають, з якого боку вони будуть умовно непомітні.

Встановлення дверей прихованого монтажу

Приймаючи рішення про встановлення прихованих дверей, враховують, що вони являють собою досить складні конструкції. Без відповідних умінь і навичок встановити їх самостійно не вдасться. Краще одразу звернутись до наших спеціалістів, які мають не абиякий досвід якісного встановлення різноманітних типів дверей — зокрема прихованих.

Розміри прихованих дверей

Розміри дверних полотен прихованого монтажу коливаються від 600 до 900 мм за шириною та від 1800 до 2700 мм за висотою.

Стандартні розміри дверних полотен (тобто ті, що продаються без націнки) у нашому інтернет-магазині становлять від 610 до 920 мм за шириною, та від 2000 до 2010 за висотою, в залежності від способу відкривання дверей. Інші нестандартні варіанти розмірів є виключно замовними та виробляються з додатковою націнкою.

Можна замовити двері висотою до стелі й шириною, яка відрізняється від стандартних значень.

Двері прихованого монтажу в інтернет-магазині Dverka.net

У нашому магазині ми пропонуємо тільки перевірених часом виробників. Тому користуючись власним позитивним досвідом — а це більше ніж 20 років, ми обрали тільки одні з найкращих пропозицій серед виробників дверей прихованого монтажу.

Двері прихованого монтажу в інтернет-магазині Dverka.net

Будь ласка, звертайтесь до наших спеціалістів — ми із задоволенням допоможемо підібрати найкращі варіанти згідно з вашими вподобаннями та вимогами, а наші спеціалісти з монтажу перетворять все це на реальність!