Зателефонувати в Інтернет-магазин гарних дверей Dverka 066 900 01 60
Міжкімнатні дверіМіжкімнатні двері Приховані дверіПриховані двері Вхідні дверіВхідні двері Дверна фурнітураДверна фурнітура

Двері на замовлення

Складно підібрати гарні двері серед сотень моделей? Інтернет-магазин Dverka пропонує не витрачати час по пошуки, а відразу замовити вхідні металеві двері або міжкімнатні двері будь-якої потрібної конфігурації на вибір за вашими замірам. Тепер ви не обмежені одним каталогом — обирайте самостійно матеріали, опції, колір й отримуйте довговічні міжкімнатні та вхідні двері за індивідуальним замовленням.

Приділяйте увагу кожній деталі інтер'єру і якнайкраще захищайте свій будинок! Телефонуйте нам або заповнюйте відповідну форму, щоб замовити вхідні або міжкімнатні двері зі встановленням прямо зараз!

Ім'я
Номер телефону
Деталі замовлення

Замовлення і встановлення вхідних і міжкімнатних дверей

Широкий штат досвідчених майстрів, перевірені постачальники, потужне сучасне обладнання дозволяють нам пропонувати металеві, класичні орні й розсувні, міжкімнатні дизайнерські, дерев'яні двері на замовлення в Києві за кращими цінами на ринку і з захистом від зламу.

Двері на замовлення

4 основні причини замовити вхідні двері або міжкімнатні дверні полотна в нашому інтернет-магазині:

  1. Ніяких переплат посередникам. Всі заміри, підбір компонентів, виготовлення дерев'яних і металевих дверей на замовлення здійснюється співробітниками нашої компанії і входить у загальну вартість.
  2. Будь-які розміри. У нас ви можете замовити залізні двері у квартиру або будинок, а також будь-які міжкімнатні дверні конструкції унікальних розмірів. Це дозволить суттєво скоротити витрати на розширення або звуження дверного отвору й забезпечить простий монтаж полотна й коробки.
  3. Широкий асортимент. Обирайте самі, як повинні виглядати ідеальні двері. Ми надаємо величезний вибір опцій для дверей на замовлення в Києві, починаючи від матеріалів, закінчуючи замками й ручками.
  4. Не потрібно довго чекати. Термін виготовлення дверей на замовлення за вашими розмірами рідко перевищує 30 днів.

Чому варто замовити міжкімнатні та вхідні двері у нас?

Інтернет-магазин Dverka вже більше ніж 17 років виготовляє двері на замовлення за вказаними розмірами й на вигідних умовах для клієнта:

  • Гарантія на двері й високий функціонал. Ми підбираємо найкращі матеріали та впроваджуємо передові рішення на ринку. Тому, вирішивши замовити вхідні двері зі встановленням, ви гарантовано отримаєте металеве полотно із захистом від зламу та впливу зовнішніх факторів. А наші міжкімнатні двері — це тільки стильні й сучасні конструкції розсувного або орного типу.
  • Послуги «під ключ». Ми не тільки виготовимо дверне полотно на замовлення, а й самостійно виконаємо професійні заміри й монтаж.
  • Тільки якісні матеріали та фурнітура. Ми не економимо на фурнітурі та додаткових елементах, а вибираємо замки, петлі, ручки провідних європейських і українських виробників. Термін служби таких дверей в кілька разів перевищує термін служби багатьох фабричних виробів на ринку.
  • Доступна ціна. Щоб купити вхідні або міжкімнатні двері за індивідуальним замовленням, вам не доведеться переплачувати — вартість таких дверей не надто відрізняється від вартості стандартних виробів.