Зателефонувати в Інтернет-магазин гарних дверей Dverka 066 900 01 60
Міжкімнатні дверіМіжкімнатні двері Приховані дверіПриховані двері Вхідні дверіВхідні двері Дверна фурнітураДверна фурнітура

Вхідні двері

Хороші вхідні двері поєднують у собі одразу кілька параметрів — охорона власності від проникнення, захист від опадів і холоду й доповнення інтер'єру й екстер'єру будинку. Утеплені, стійкі до зламу вхідні двері дозволяють підвищити комфорт і безпеку житла, а тому зайве легкодумство й економія при їх виборі будуть величезною помилкою для потенційного власника.

Інтернет-магазин Dverka надає можливість недорого купити вхідні двері в Києві, виконані на кращих українських фабриках за європейськими стандартами з найнадійніших матеріалів. Ми здійснюємо продаж і встановлення вхідних дверей для квартир і котеджів, технічних приміщень та магазинів, пропонуючи найширший асортимент рішень для будь-яких завдань і бюджету.

Переваги вхідних дверей від магазину Dverka

Вхідні двері у квартиру

Інтернет-магазин вхідних дверей Dverka вже більше ніж 17 років пропонує українським покупцям продукцію провідних вітчизняних виробників. Ми продаємо та встановлюємо вхідні двері тільки з перевірених матеріалів і надійних конструкцій, що здатні гарантувати захист від зламу, відмінну теплоізоляцію, комфорт і надійність в експлуатації.

Вирішивши купити вхідні двері зі встановленням в Києві, ви отримаєте якісні недорогі вироби українського виробництва з передовими технічними характеристиками:

  • Захист від проникнення. Купити вхідні двері в нас — значить забезпечити високий захист від зламу ззовні. Полотно виготовляється з металу товщиною від 1,5 мм з двошаровим покриттям порошковою фарбою, яка запікається в печі при температурі 200 градусів. Такі якісні вхідні двері не тільки складно зламати — їм непросто нанести значущої механічної шкоди.
  • Збереження тепла. Представлені в каталозі вхідні двері в Києві поставляються з коробом, виготовленим з цільногнутого короба до 12-13 см завтовшки, що забезпечує щільне прилягання до полотна. Порожнина дверної коробки додатково утепляється, а в конструкцію полотна вбудовується 2 контури утеплювача, що гарантує відсутність протягів і проникнення вологи всередину приміщення навіть при впливі вітру чи попаданні опадів на двері.
  • Звукоізоляція. Якщо купити в нас хороші вхідні двері з товстою коробкою й утепленим полотном, можна повністю позбутися проблеми проникнення шуму і неприємних запахів з вулиці чи під'їзду.
  • Оригінальне декоративне оформлення. Вирішивши купити вхідні двері в Києві у нас, ви отримаєте не просто захисну конструкцію, але і важливий елемент екстер'єру та інтер'єру будинку. Ми надаємо широку палітру кольорів, різноманітність матеріалів оброблення внутрішньої частини моделей, можливість тонування в різний колір, що дозволить цілісно завершити дизайн оселі.

Чому купити вхідні зламостійкі двері краще в нас?

Купити вхідні двері у приватний будинок

Інтернет-магазин Dverka — це найкраще поєднання ціни та якості вхідних дверей, а також уважний сервіс:

  • Допомога у виборі якісних вхідних дверей українського виробництва, які ідеально впишуться в дизайн, забезпечать достатній захист від зламу та холоду.
  • Професійний сервіс "під ключ". Заміри, продаж і встановлення вхідних дверей здійснюється одними майстрами, що повністю виключає будь-які похибки та проблеми під час подальшої експлуатації.
  • Оснащення дверей високоякісною фурнітурою і замками. Вирішивши купити зламостійкі двері, ви можете бути впевнені в тому, що замки та фурнітура відповідатимуть стандартам захисту, а ваше майно не стане легкою здобиччю для зловмисників.
  • Широкий асортимент моделей і опцій. Обирайте самі, як повинні виглядати двері, а якщо є необхідність — додатково утеплюйте або модифікуйте їх.
  • Доступна вартість вхідних дверей. Завдяки співпраці з кращими українськими виробниками ми надаємо актуальні ціни на вхідні двері по Києву, як на продаж, так і на встановлення.

Захистіть своє житло за найвищими стандартами. Телефонуйте нам прямо зараз і вибирайте двері, яка прослужать вам надійним захистом найближчі десятиліття!