Зателефонувати в Інтернет-магазин гарних дверей Dverka 066 900 01 60
Міжкімнатні дверіМіжкімнатні двері Приховані дверіПриховані двері Вхідні дверіВхідні двері Дверна фурнітураДверна фурнітура

Вхідні двері Magda (Магда)

Компанія MAGDA, заснована у 2012 році — найбільший в Україні виробник металевих вхідних дверей високої якості. Вироби компанії поставляються споживачам України та далеко за її межі. Виробничі потужності підприємства знаходяться у місті Чернігів.

Виробництво дверей MAGDA оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє виготовляти двері високої якості. У виробництві використовуються тільки якісні матеріали, такі як сталь, утеплювач, фурнітура.

Стандарти якості високого рівня — обов'язкова складова успіху. Виробництво надійних, теплих дверей з металу, здатних захистити будинок від вторгнення сторонніх людей та проникнення холоду — головне завдання підприємства. Споживачам пропонуються унікальні позиції та моделі найрізноманітніших дизайнів.

Вхідні двері MAGDA — це не просто двері, це стильний і функціональний елемент декору вашого будинку. Вони не тільки захистять ваше житло від несанкціонованого доступу, але й додадуть йому вишуканості та елегантності.

Переваги вхідних дверей MAGDA

  • Висока міцність і довговічність
  • Гарні тепло- і звукоізоляційні характеристики
  • Надійна система захисту від злому
  • Широкий вибір кольорів і дизайнів
  • Приємна ціна