Зателефонувати в Інтернет-магазин гарних дверей Dverka 066 900 01 60
Міжкімнатні дверіМіжкімнатні двері Приховані дверіПриховані двері Вхідні дверіВхідні двері Дверна фурнітураДверна фурнітура

Міжкімнатні двері Контур

Компанія «Контур» заснована у 2014 році, і завдяки багаторічному досвіду та застосуванню передових методів роботи, займає безперечне лідерство на ринку по постачанню високоякісних міжкімнатних дверей в Україні. «Контур» пропонує унікальні рішення, що задовольняють потреби найвимогливіших покупців, забезпечуючи їх якісними та надійними дверима, які гармонійно поєднують у собі естетику, функціональність та безпеку.

Міжкімнатні двері ТМ Контур

У 2020 році компанія «Контур» відзначилася новою фазою розвитку, розширивши свою присутність на ринку. Було відкрито філію Києві та запущено перший шоурум, площею 300 квадратних метрів. Цей шоурум вражає своїми розмірами та величезним асортиментом продукції, включаючи понад 150 виставкових примірників вхідних та міжкімнатних дверей.

Міжкімнатні двері ТМ Контур

Компанія покладає особливий акцент на контроль якості відповідно до міжнародних стандартів та обов'язкову сертифікацію продукції. Цей підхід гарантує, що кожен виріб, який створено під торговою маркою Контур, є досконалим і задовольняє вимоги кінцевого споживача. Над створенням дверей працюють висококваліфіковані професіонали, які працюють з сучасним обладнанням, що дозволяє досягати високої якості продукту. Відстежується кожен етап виробництва — від початкового проєктування до фінальної збірки — що забезпечує незаперечну якість продукту та послуг.

Міжкімнатні двері ТМ Контур