Зателефонувати в Інтернет-магазин гарних дверей Dverka 066 900 01 60
Міжкімнатні дверіМіжкімнатні двері Приховані дверіПриховані двері Вхідні дверіВхідні двері Дверна фурнітураДверна фурнітура

Сторона та напрямок відкривання дверей

Сторона та напрямок відкривання дверей

Обираючи міжкімнатні чи вхідні двері, вам необхідно визначитися зі стороною відкривання дверей. Перед оформленням замовлення наш менеджер обов’язково буде уточнювати цю інформацію. Ми підготували коротеньку ілюстровану інструкцію для того, щоб у вас не виникало складнощів у цьому питанні.

Сторона відкривання дверей

Для визначення сторони відкривання дверей — «ліві двері» або «праві двері» — треба звернути увагу на положення петель. Якщо петлі знаходяться праворуч від вас, коли ви відкриваєте двері на себе, то відкривання правостороннє. Якщо ж петлі зліва — відкривання лівостороннє.

При виборі сторони відкривання вхідних дверей, слід зважити на можливість блокування сусідніх дверей, оскільки це є порушенням правил пожежної безпеки. Наприклад, якщо двері відчиняються в ту ж сторону, де знаходиться дверна конструкція сусідньої квартири, це може призвести до травм або перешкодити входу та виходу з приміщення.


Зовнішнє відкривання дверей

Зовнішнє відкривання дверей


Внутрішнє відкривання дверей

Внутрішнє відкривання дверей


Напрямок відкривання дверей

Також слід зважати на напрямок відкривання — внутрішнє або зовнішнє. При внутрішньому відкриванні дверні полотна рухаються в середину кімнати, а при зовнішньому — на зовнішню сторону. Також важливо враховувати розміщення інших дверей в будинку, оскільки вони не повинні блокувати вхід та вихід з кімнат.

Щодо вхідних квартирних дверей: двері з зовнішнім відкриванням складніше вибити. Отже, вони можуть допомогти забезпечити додатковий захист від злодіїв.